We are a design Company experienced in concept art and illustration; serving in various capacities including producing, production supervising, art direction and storyboard drawing at different projects such as movies, commercials, photo shoots, industrial and merchandise products.

At 47 we believe that conceptual design is not merely a doctrine; It is a systematic progression, which gives the individual realization of his surroundings and the ability to surpass the obstacles that comes up in life. Over the years, we have developed a personal understanding of form and function through experience and observation. In 47 we present our skills on topics such as creatures, conceptual vehicles, weapons, both organic and industrial range of styles concurrent to global trends.Bir tasarım firması olarak kavramsal tasarım ve ilüstrasyon alanlarındaki bilgi, birikim ve deneyimlerimizi görsel tasarım uygulamaları haricinde endüstriyel kapsamda ürün ve promosyon ürünleri olarak da sunmaktayız. Bununla birlikte TV, Film ve Moda sektörlerine yönelik prodüksiyon;prodüksiyon süpervizörlüğü, sanat yönetmenliği ve storyboard çizimi gibi çeşitli pozisyonlarda hizmet vermekteyiz.

47 olarak kavramsal tasarımın bizim için bir doktrini yoktur. Bilakis, bireylerin çevrelerini algılamalarını, hayat içinde var olan veya olabilecek engelleri aşabilmelerini sağlayabilmek için gelişmiş sistematik bir düşünce biçimidir. 47’de kavramsal tasarım ve görsel tasarım anlayışımızı zaman içindeki deneyimlerimiz ve gözlemlerimiz sonucu rafine etmiş, özgün bir form ve fonksiyon anlayışı oluşturmuş bulunmaktayız. Küresel eğilimler doğrultusunda hem organik hem endüstriyel anlayışlarda konsept araçlar,karakterler, ürünler gibi geniş bir yelpazede çözümleri üretebileceğimiz projelerde yer almaktan mutluluk duyarız.


Back to Top